Drevo výroba

Naša firma je schopná Vám zabezpečiť kompletný projekt na Vašu drevenú stavbu, projekt dodáváme štandartne v 2D verzii ale aj v 3D vizualizácii. V 3D vizualizácii klient vidí ako bude jeho požadovaná stavba vyzerať osadená v okolí alebo v záhrade.

Zjistit viac

Podľa zhotoveného projektu našou alebo aj inou firmou Vám vieme zabečpečiť cenovú ponuku  vámi požadovanou stavbou alebo výrobu daného produktu.

Zjistit viac

Realizujeme zákazkovu výrobu všetkých produktov z dreva. Drobné črepníky na terasy a záhrady až po záhradné búdy či prístrešky a altánky.

Zjistit viac

Realizujeme

Mobylná zelen

Mobilná zeleň je najlepšie riešenie ako docieliť stálu krásu Vášho balkónu, terasy alebo aj strechy. Vieme Vám vyrobiť rôzne tipy mobilných ale aj statických črepníkov do akéhokoľvek priestoru na mieru. Takéto črepníky sa dajú ľubovoľne presúvať alebo ich pripevniť na stálo.

Terasy

Záhradná terasa k rodinnému domu jednoducho patrí. Každý z nás ocení posedenie vonku, pri ktorom si môže vychutnať kávu, dobrú knihu a pokojne aj nedeľný obed s rodinou alebo priateľmi.Drevená terasa je tým pravým miestom, kde si užijete pohodu voľných dní. Drevo dodá terase prírodný a vidiecky ráz.

Prístrešky

Vytvárame drevostavby pre ľudí, ktorý majú radi moderný dizajn, no nechcú sa vzdať tradičného materiálu ako je drevo. Drevené prístrešky chránia pred slnkom,dažďom a snehom.Používame ich na garážovanie auta,byciklou alebo ako terasu na posedenie s priateľmi.

Záhradné domčeky

Neviete kde uložiť náradie? Záhradný domček je to čo potrebujete,perfektný úložný priestor,spoľahlivý úkryt pre náradie.Záhradné náradie upratané a pekne spolu. Už žiadny neporiadok.Radi Vám vyrobíme a dodáme záhradný domček presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek.Váš záhradný domček vyrobíme na základe Vašich individuálnych potrieb.

Altánky

Záhradný altánok túži mať každý majiteľ rodinného domu alebo záhradky. Môže  byť priestorom na relax a oddych, alebo miestom na spoločenské akcie.Výhodou, ktorú ponúkame, je výroba altánkov na mieru.Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zhotovíme produkt na mieru šitý vašim predstavám.

Záhradný nábytok

Tie časy kedy sa chodilo do zárady len pracovať sú dávno preč.Záhradné náradie sa odložilo,úžitková polocha sa zmenšila a prevláda okrasná časť.Dnes sa každý snaží, aby jeho záhrada pôsobila esteticky a zároveň veľmi útulne.Úplnou klasikou pre záhradný nábytok je ešte stále drevo, akurát sa menia použité druhy. Dub je však stále jednou z najlepších možností, hlavne pre jeho tvrdosť a vysokú odolnosť. Vhodné je aj borovicové alebo agátové drevo, ktoré vie lepšie odolávať nepriaznivému počasiu. Cenovo najdostupnejší je smrekový záhradný nábytok.Drevený nábytok je totižto vcelku náročný na udržiavanie, najmä ak je umiestnený v exteriéri.My Vám zhotovýme produkt podľa vašich predstáv.

KONTAKT