3D vizualizácia

Taktiež ponúkame kompletné projektovanie záhrady v 3D prevedení, aby ste mali predstavu o tom, ako bude Vaša záhrada vypadať. Kompletný projekt sa skladá z obsadzovacieho plánu (rozmiestnenie rastlín), vymodelovanom 3D obraze záhrady a výpise rastlín + po dohode, kompletný rozpočet na realizáciu záhrady. Na požiadanie vieme vyhotoviť aj virtuálnu prechádzku záhradou. Ceny za projekty sú individuálne, vzhľadom k požiadavkám klienta a rozlohy záhrady, alebo pozemku. Ak je realizácia záhrady prevedená našou firmou, tak následná cena projektu bude odrátaná z celkového rozpočtu.

 

Od Januára 2020 ponúkame našim klientom vizualizáciu vo Virtual reality technológii. Sme jediní na Slovensku kto využívá túto technológiu pre projektovanie záhrad. Vďaka tomu si klient vie prechádzať celou záhradou bez ohľadu na čas a vidí každý detail. 

V tomto digitálnom prostredí Vám vieme nastaviť akékoľvek ročné obdobie, počasie a akúkoľvek dennú hodinu.

  • Kedy je dobré riešiť projekt?                                               Projekt na samotnú záhradu je dobré riešiť po všetkých teréních úpravach a stavebních prác. Ak si klient nevie predstaviť ako upraviť terén vieme projekt vypracovat pred úpravou terénu a navrhnúť úpravu terénu.
  • Čo všetko mi treba keď chcem projekt?                            Pre realizáciu projektu Vašej záhrady treba len miery vašeho pozemku, osadenie domu či stavieb na pozemku a niekoľko fotiek. Toto všetko si k Vám prídeme zistiť úplne zdarma.
  • Aká je cena projektu od Vašej firmy?                                 Ceny projektou sa odvíjajú od veľkosti pozemku a terénu. Ak je záhrada realizována našou firmou projekt máte zdarma.
  • Za akú dobu mi dodáte projekt?                                         Projekt sa snažíme dodať čo najrýchlejšie. Vätšinou do 2 týždňov cez letnú sezónu. Projekty je ideálné riešiť cez zimu keď je dostatok času.
  • Čo keď chcem projekt upraviť?                                          Úprava projektu nieje problém kedykoľvek. Po konzultácii vieme čokoľvek presunúť, nahradiť či úplne odstrániť.